СБУ викрила на колабораційній діяльності депутатку Міловської селищної ради від нині забороненої в Україні партії «ОПЗЖ».
 
Встановлено, що мешканка Старобільського району в умовах воєнного стану добровільно зайняла керівну посаду у незаконно створеному органі окупаційної влади і стала «заступником голови Міловського районної адміністрації лнр».
За матеріалами слідства СБУ Луганська обласна прокуратура повідомила правопорушниці про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
 
«Кар’єра» в окупаційній адміністрації може коштувати їй 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом 15 років і з конфіскацією майна.
 
Також повідомлено про підозру у колаборації мешканцю Щастинського району, який добровільно очолив так званий «слідчий відділ Новоайдарського районного відділу поліції МВС лнр», а також уродженку тимчасово окупованого Молодогвардійська, яка прийняла від рашистів посаду «дізнавача» у «Міловському райвідділі МВС лнр».
У вчиненні цього ж злочину підозрюється жителька Сватівського району, яка добровільно пішла служити окупантам та обійняла посаду у незаконно створеному ворогом правоохоронному органі – так зв. «прокуратурі Біловодського району генеральної прокуратури лнр».
 
За «службу» в репресивних органах окупаційної влади цим громадянам доведеться відповідати за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
 
За добровільне зайняття посад у незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, їм загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення, від 10 до 15 років позбавлення права обіймати певні посади та конфіскація майна.
 
СБУ продовжує збирання доказової бази щодо злочинів рашистських посіпак, аби жоден із них не уникнув покарання.
Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору