Питання щодо наступного етапу звільнення утримуваних осіб обговорювалося під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську 1 жовтня. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, інформацію опубліковано на офіційному інтернет-представництві Президента.

«Всі цього чекаємо. Для нас, ви знаєте, повернення українських громадян є пріоритетом – і для мене особисто, і, я думаю, для кожного українця», – сказав Президент.

Він згадав українського журналіста Станіслава Асєєва, якого понад два роки незаконно утримують на тимчасово непідконтрольних територіях Донбасу, і який 30 вересня зустрів своє 30-річчя у неволі.

«Ми докладаємо максимальних зусиль для його повернення та повернення всіх наших громадян, всіх громадян України», – підкреслив Глава держави.

Також Володимир Зеленський повідомив про досягнення домовленості щодо початку розведення військ у районі населених пунктів Петрівське та Золоте.

«Розведення військ у Петрівському та Золотому. Хочу заспокоїти місцеве населення – я особисто гарантую, що ви будете захищені та відведення військових жодним чином не вплине на вашу безпеку», – наголосив Президент.

Як приклад успішного розведення військ він назвав ситуацію у Станиці Луганській, де зараз відновлюється пішохідний міст.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Прорив у Мінському процесі: в ТКГ дійшли...

22 липня 2020 року відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції. З...

Детальніше
Брифінг Президента України Володимира Зе...

Президент України Володимир Зеленський розповів на брифінгу для ЗМІ про підсумки засідання Тристоронньої контактної групи в Мінськ...

Детальніше
Вгору