Міністр оборони України Андрій Загороднюк і начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак за дорученням президента Володимира Зеленського здійснили робочу поїздку в район проведення Операції об'єднаних сил, зокрема відвідали місто Золоте та оглянули хід реконструкції мосту поблизу КПВВ «Станиця Луганська». Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Під час спілкування з жителями Золотого, волонтерами і військовослужбовцями ЗСУ обговорювалися питання відновлення місцевої інфраструктури, ремонту доріг, медичного та іншого забезпечення. Андрій Загороднюк підтвердив готовність відповідних структур цивільної військової співпраці ЗСУ і Національної поліції продовжити реалізацію гуманітарних проектів із метою поліпшення рівня життя містян.

За його словами, за результатами проведених зустрічей планується створити координаційний центр, який узгоджуватиме дії представників ЗСУ, Нацполіції та інших структур щодо оперативного вирішення всіх проблемних питань громадян і гарантування їхньої безпеки.

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький, який супроводжував військове керівництво країни у поїздці Луганщиною, зазначив: «Ми були у Золотому. Більшість людей підтримує розведення, але є й інші думки».

Тому він запросив двох громадських активісток із Золотого відвідати Станицю Луганську, де розведення відбулось три місяці тому, і на власні очі переконатися у відсутності загроз для мирного населення.

Віталій Комарницький акцентував, що безпеку місцевим мешканцям гарантуватимуть поліцейські, кількість яких значно збільшена.

«Так, військо відійде на кілометр, але усі соціальні служби залишаться. Увага до цих територій буде тільки підвищена. Крім того, у разі загострення, бійці у будь-який момент повернуться на позиції. Але, сподіваюсь, це не знадобиться», - зазначив він.

Нагадаємо: 1 жовтня спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі в Мінську Мартін Cайдік повідомив, що 7 жовтня розпочнеться розведення сил і засобів у Золотому та Петрівському, що було визначено на засіданні ТКГ. Проте, через обстріли позицій українських військових розведення не відбулось.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Ситуація в районі розведення – на контро...

Гуманітарна ситуація в районі розведення знаходиться на особистому контролі очільника області Віталія Комарницького. ...

Детальніше
Юрій Погуляйко перевірив готовність соці...

За дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації Віталія Комар...

Детальніше
Вадим Троян: Поліція зробить все можливе...

Заступник голови Національної поліції України зустрівся із мешканцями м. Золоте-4 Попаснянського районі, що межує з окупованої тер...

Детальніше
Президент України: На засіданні ТКГ у Мі...

Питання щодо наступного етапу звільнення утримуваних осіб обговорювалося під час засідання Тристоронньої контактної групи у Мінськ...

Детальніше
Вгору