Нещодавно відбувся онлайн кубок Світу, який проходив під керівництвом Міжнародної федерації гирьового спорту (Італія). Про це повідомляє пресслужба Білокуракинської райдержадміністрації.

У цих змаганнях взяли участь більше 250 спортсменів з 25 країн: Болгарії, Данії, Франції, Росії, Бразилії, Швеції, Фінляндії, Польщі, Англії, США, Канади, Нідерландів, Іспанії, Італії, Індії, Австралії, Німеччини, Ірландії, Китаю, Угорщини, Монголії, Хорватії, Португалії, Індонезії та України.

У складі Національної збірної України на цих змаганнях взяли участь і вихованці СК «Спарта» (с. Просторе, Білокуракинський район).

Майстри спорту України Вероніка Гармаш у вправі «Поштовх двох гир» вагою 16 кг з результатом 90 підйомів, у ваговій категорії до 58 кг, виборола І місце, Віолетта Головченко у вправі «Довгий цикл однією рукою» вага гир 16 кг з результатом 114 підйомів у ваговій категорії до 52 кг, зайняла почесне ІІ місце світового рівня.

Матеріальну підтримку для участі в змаганнях надав директор ДП АПК «УкрАгроСтар» Максим Васильєв.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
В Сєвєродонецьку відбулись змагання з ги...

Чемпіонат з гирьового спорту серед поліцейських відбувся сьогодні, 6 вересня, на стадіоні «Хімік» м. Сєвєродонецьк. Пр...

Детальніше
Вгору