Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» в черговий раз підтвердив якість лабораторних досліджень в рамках Програми «Міжлабораторних порівнянь результатів вимірювань», координаторами якої є Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» МОЗ України та Український референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології. Інформацію опубліковано на сайті Центру.

«Фармбіотест» регулярно здійснює як внутрішній, так і зовнішній контроль якості проведених лабораторних досліджень. Внутрішній контроль відбувається щодня. Для проведення зовнішнього контролю якості два рази на рік «Фармбіотест» аналізує контрольні зразки, отримані з референс-лабораторії, та відправляє результати для підтвердження якості в Український референс-центр», - йдеться в повідомленні.

Як зазначив головний лікар Центру Григорій Цапко, для перевірки обираються лабораторні дослідження, що виконуються регулярно і є критично важливими для оцінки стану людини. «Обов’язковими для контролю якості є загальний розгорнутий клінічний аналіз крові, біохімічний аналіз крові, а також імуноферментні дослідження, які ми виконуємо, наприклад, онкомаркери, маркери інфекційних захворювань: гепатит С, гепатит В, та інші», - пояснив Григорій Цапко.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
У Рубіжному безкоштовно проводитимуть ан...

До Міжнародного дня захисту дітей Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» розпочав благодійний проєкт з розширеного ...

Детальніше
Приватна клініка з Луганщини стала четве...

Клініко-діагностичний центр «Фармбіотест» з міста Рубіжне Луганської області увійшов до п'ятірки лідерів за кількістю ...

Детальніше
Вгору