Заступник начальника Служби автомобільних доріг у Луганській області Олег Кравцов дав інтерв’ю виданню «Телегазета», передає пресслужба відомства.

За його словами, у поточному році у рамках реалізації Національної Програми Президента України «Велике Будівництво», на Луганщині вже  відремонтували 225 кілометрів доріг. Наразі закінчуються останні роботи поточного дорожньо-будівельного сезону. Олег Кравцов розповів про подальші плани з відбудови дорожньої інфраструктури Луганщини.

Спікер нагадав, що у минулих роках: 2014 – 2016 рр. було відремонтовано – 0 кілометрів доріг, у 2017 –2019 рр. – 44 км. Картина кардинально змінилася з початком Національної Програми «Велике будівництво», у 2020 році – 136 км, у 2021-му – 225 км доріг, плани наступного року – 288 км доріг.

Всього за проєктом «Велике Будівництво» упродовж трьох років (2020, 2021 та 2022 рр.) капітальним та поточним ремонтом буде охоплено близько 650 км доріг. Це більше половини доріг державного значення Луганщини.

У 2021 році всіма підрядниками були працевлаштовані 300 мешканців Луганщини. Значна кількість робітників працюють вже другий рік, «Велике Будівництво» дає не тільки роботу, а й гідну зарплату. 

Олег Кравцов розповів, що на виїзді зі Старобільська, підготовлена  площадка для встановлення Укртрасбезпекою пересувного габаритно-вагового комплексу (ГВК).

Він наголосив на важливості дотримання безпеки дорожнього руху на відремонтованих дорогах: не перевищувати швидкість, адже це часто стає причиною ДТП.

Окрім фактів та цифр щодо відремонтованих маршрутів, журналісти цікавилися гострими питаннями – хто контролює якість проведення робіт, чи діє гарантія підрядника на відремонтовані дороги, що буде відбувається далі на дорозі національного значення Н-26 Чугуїв – Мілове, коли розпочнуться роботи на маршруті  «Старобільськ – Новопсков» та інші.

Журналістки видання мали змогу подивиться на власні очі як відбуваються роботи на маршруті «Старобільськ – Євсуг» (на ділянці км 195+000 – км 230+000). Наразі  підрядники – ТОВ «Автомагістраль-Південь» закінчують роботи з організації дорожнього руху, а саме на км 210+000 відбувалося встановлення напрямних стовпчиків та проведення розмітки.

«Ми працюємо відкрито та прозоро. Дуже радіємо, коли журналісти та громадськість виявляють щиру зацікавленість до проблем відновлення дорожньої інфраструктури. Нам є що показати, втім і проблем вистачає.

Зрозуміло, що відремонтувати всі дороги одночасно неможливо, втім поступово, крок за кроком ми виконуємо завдання, яке ставить перед нами Голова держави, керівництво Укравтодору та Луганської облдержадміністрації. 

В черговий раз наголошую – наші плани амбітні, але цілком реальні. Ми готові до їх втілення у життя. Наша мета – зробити всі державні дороги області якісними та комфортними, саме цього від нас вимагають мешканці Луганщини», – підкреслив Олег Кравцов.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Які дороги державного значення ремонтува...

Голова Луганської облдержадміністрації на своїй сторінці у Фейсбук опублікував План ремонту доріг державного значення у 2022 році,...

Подробнее
Велике будівництво: на Луганщині в 2021 ...

В рамках програми Президента України «Велике будівництво» в Луганській області у 2021 році реалізовувалося 17 проєктів...

Подробнее
Велике будівництво: минулого року на Луг...

У рамках програми «Державний фонд регіонального розвитку» в Луганській області у 2021 році реалізовувався 21 проєкт. П...

Подробнее
Велике будівництво: у 2022 році на Луган...

Підбиваючи підсумки робіт 2021 року та розповідаючи про плани на 2022-й у рамках реалізації програми Президента Зеленського «...

Подробнее
«Велике будівництво»: закінчені роботи н...

У рамках проєкту «Велике будівництво» на Луганщині закінчені роботи за маршрутом «Лисичанськ – Бахмут&raqu...

Подробнее
Сергій Гайдай відкрив басейн «Садко», ві...

Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай взяв участь в урочистому відкритті після капітального ремонту СДЮ...

Подробнее
«Велике будівництво». Завершено ремонт д...

На Луганщині у рамках Національної програми  «Велике будівництво» на дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове завершено ...

Подробнее
Зеленський: В рамках «Великого будівницт...

В Україні у четвер, 25 листопада, буде розпочато створення нової державної авіаційної компанії. Про це оголосив Президент Володими...

Подробнее
«Велике будівництво»: на дорозі між Стар...

На автодорозі Н-21 від Старобільська до Новоайдара (км 0+000 – км 20+000 та км 20+000 – км 39+960) у рамках програми &...

Подробнее
«Велике будівництво»: В «Олімпі» побудую...

Для покращення умов надання послуг для спортсменів в Луганському обласному фізкультурному центрі «Олімп» триває будівн...

Подробнее
Наверх