З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Глава держави підписав відповідний указ № 53/2022. Інформацію опубліковано на офіційному інтернет-представництві Президента.

Як зазначив Президент у своєму зверненні, сьогодні Україну лякають великою війною і вкотре призначають дату воєнного вторгнення. Але наша держава зараз сильна, як ніколи.

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання», – наголосив Президент і повідомив про підписання відповідного указу.

Згідно з документом, 16 лютого буде піднятий Державний прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах нашої країни, а о 10:00 буде виконано Державний гімн.

Крім того, Кабінет Міністрів України має затвердити план заходів, передбачивши забезпечення з 1 березня 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців ЗСУ на 30% та доведення до 20% від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.

Також має бути створена єдина інформаційна платформа «UАразом» для забезпечення щоденного інформування населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз'яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян.

Уряд повинен прискорити створення й функціонування системи територіальної оборони, належного ресурсного забезпечення заходів з підготовки громадян до національного спротиву.

Посадові особи мають перебувати на роботі та виконувати обов'язки відповідно до складеної присяги; у разі порушень до них застосовуватимуть санкції.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
В День єднання на Луганщині відбулася хо...

Луганська область долучилася до святкування Дня єднання, оголошеного Указом Президента України Володимира Зеленського задля посиле...

Подробнее
У Сєвєродонецьку до Дня єднання відбудет...

Хода Єдності відбудеться 16 лютого у Сєвєродонецьку, передає пресслужба Луганської ОДА. Хода розпочнеться о 09:45 від Луганської ...

Подробнее
Наверх