Сьогодні Кабмін має схвалити припинення дії угоди між урядом України і урядом РФ про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації. Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у Telegram-каналі.

«У межах протидії безпрецедентним загрозам національній безпеці, суверенітету й територіальній цілісності нашої держави запропонував Кабінету Міністрів опрацювати питання перегляду режиму в’їзду російських громадян на територію України», – наголосив глава держави.

За його словами, сьогодні уряд має ухвалити це важливе рішення – постанову «Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації та застосування деяких міжнародних договорів України з Російською Федерацією».

Згідно із запланованим рішенням Кабінету Міністрів, з 1 липня 2022 року Україна запровадить візовий режим в’їзду для громадян РФ – наголосив Зеленський.

2 травня петиція до Зеленського щодо візового режиму з Росією набрала необхідні 25 тисяч голосів. Петиція була створена ще до початку повномасштабного вторгнення рф, 11 лютого, її автором є Микита Мазура.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх