Зі стартом в Україні у 2020 році програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» були створені нові робочі місця для більш як 200 тисяч осіб. Таким чином президентська програма розвитку інфраструктури стала одним із механізмів подолання економічних наслідків пандемії коронавірусу. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Трудові ресурси» повідомила заступниця керівника Офісу президента Юлія Свириденко.

«Велике будівництво» забезпечило роботою понад 200 тис працівників: робітників, проєктувальників, фахівців з реконструкції шкіл, садочків, лікарень та стадіонів», - зазначила Юлія Свириденко.

Вона також нагадала про інші програми підтримки, які стали знаковими у відповідь на кризу минулого року, пов'язану з розгортанням пандемії.

Так, грошову допомогу отримали майже 400 тис працівників підприємств, на яких скоротили робочий день. Сума допомоги становила в середньому 7,5 тисяч грн, а всього на програму по частковому безробіттю держава витратила майже 3 млрд грн.

Понад 480 тис. ФОПів і працівників малих підприємств минулого року і 340 тис. – у 2021-му отримали допомогу через програму підтримки підприємців, яка в народі отримала назву «8 тисяч». Ця програма створена для підприємців, які втратили доходи, коли населені пункти перебували у червоній зоні. Програма реалізовувалася разом з порталом «Дія».

Майже 95 тис. безробітних пройшли у минулому році курси у державній службі зайнятості, зокрема й за допомогою онлайн навчання. Практично кожен претендент знайшов нову роботу.

Також в Україні стартувала програма 5-7-9, яка дала можливість малому та середньому бізнесу отримати кредити під низькі відсотки.

«Цю можливість реалізували понад 12,5 тисяч підприємств у сільському господарстві, торгівлі, готельному та ресторанному бізнесі, а також у промисловості. І ми впевнені, що ці компанії не тільки зберели, але вже й створили робочі місця для майже 20 тисяч нових працівників», - додала Свириденко.

Нагадаємо, заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко раніше розповів, що у планах програми на 2021 рік стоїть продовження розбудови соціальної інфраструктури: школи – 95, садочки – 70, стадіони – 80, басейни – 29, приймальні відділення у лікарнях – 177 об'єктів.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Велике будівництво: завершено капітальни...

Роботи на дорозі Р-66 Контрольно-пропускний пункт «Демино-Олександрівка» – Сватове – Лисичанськ – Лу...

Подробнее
Сергій Гайдай: одразу після Мілового поч...

Сьогодні голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай з робочою поїздкою відвідав Міловську громаду, передає пресслужба ві...

Подробнее
«Велике будівництво»: на дорозі між Стар...

Автошлях між Старобільськом та Міловим мають відновити до Дня Незалежності України. Про це повідомляє пресслужба Луганської облдер...

Подробнее
Вперше за роки Незалежності на дорозі мі...

Очільник Луганщини Сергій Гайдай ознайомився із початком ремонтних робіт на ділянці «Новопсков – Марківка» автом...

Подробнее
Велике будівництво на Луганщині: Фотозві...

Триває реконструкція школи у Біловодську...

Подробнее
Тимошенко: у 2022 році почнеться «Велике...

Наступного року за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» стартує програма оновлення обласни...

Подробнее
Дорогу між Міловим та Старобільськом пов...

Про проведення ремонту автошляхів області державного значення у рамках реалізації програми Президента України «Велике будівн...

Подробнее
Велике будівництво: триває ремонт дороги...

На дорозі Н-26 на маршруті «Старобільськ – Євсуг» в рамках проєкту «Велике будівництво» ведуться акт...

Подробнее
Велике будівництво: ремонт дороги Чугуїв...

У рамках проєкту «Велике будівництво» тривають масштабні роботи на дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове (через Старобільс...

Подробнее
Велике будівництво: розпочаті роботи на ...

На маршруті «Старобільськ – Євсуг» розпочато роботи на ділянці км 195+000 – км 230+000 – 35 кілометр...

Подробнее
Наверх